Okolí

Dovolená, kterou musíte prožít každý rok

Lokalita Pálavské vinohrady v obci Pavlov nabízí nepřeberné množství možností, co na dovolené dělat. Ať už potřebujete odpočívat nebo poznávat nové lidi a moravský kraj je pro vás tato lokalita jako stvořená, pojďme se podívat na hlavní lokality.

Zámek Lednice

Zámek lednice je od apartmánů vzdálený 14 kilometrů a je právem nazýván zahradou Evropy. Je to jeden z nejkrásnějších zámeckých areálů a zároveň nejrozsáhlejší umělecky ztvárněná krajina na světe. Mezi hlavní atrakce patří samotný Zámek Lednice, zámecký skleník a akvárium Malawi, Minareat a Janův hrad.

Aqualand Moravia

Nedávno otevřený velký aquapark Aqualand Moravia je vzdálen necelých 14 kilometrů od apartmánu a nabízí 10 úžasných tobogánů a dokonalé wellness. Děti do 100cm mají stup ZDARMA. Vstup pro rodinu stojí 890 Kč na 3 hodiny a 1090 Kč na celý den.

Vinařská turistika

Vinařská turistika je v tomto kraji velmi oblíbená, přímo v obci Pavlov naleznete 5 cyklotras. Pokud neradi cestujete po Moravě na kole, přímo nad apartmány je vidět zřícenina Dívčí hrad a je možné dojít přímo k ní a užít si tento bezkonkurenční výhled na vodní nádrž Nové Mlýny.

Každoročně konané akce

Každý rok se zde koná mnoho akcí, například: Přes 3 sklepy, Festival otevřených sklepů, Velkoopatovická pouť, Slavnosti města Mikulov, Vlakem za zážitky (Pálavský okruh), Májové otevřené sklepy, Vinařská staska, S tebou mne baví Pavlov a další. Sledujte náš Facebook.

Cykloturistika na Moravě

V obci Pavlov, tedy sídle apartmánu, najdete rovnou 5 cyklotras, které vás zavedou například na místa jako jsou: Lednice, Valtice, Mikulov, Milovice, Dolní Věstonice, Křivé jezero, Šakvice, Sedlec a mnoho dalších nádherných míst. Kóje na kola jsou připraveny u apartmánů.

Kitesurfing a windsurfing

Milovníci kitesurfingu a windsurfingu si oblíbí především velkou vodní nádrž Nové Mlýny, kde lze tyto sporty provozovat. Pro rybaření je potřeba povolenka na Nové Mlýny.

Pálavské vinohrady a Apollon Resort Lednice v Pavlově hodnocení